Iepazīsimies...

Elīna Pelčere, finanšu un pārdošanas trenere

Es patiešām ticu, ka ikviens ir pelnījis just mieru par naudu un izbaudīt tās sniegtās iespējas.

Nauda dzīvē, viennozīmīgi, nav galvenais, tieši tādēļ, tai ir jābūt, lai Tu brīvi vari veltīt savu laiku un enerģiju Tev būtiskajam. Mani pozitīvi uzlādē, iespēja redzēt kā mainās cilvēku dzīve, kad viņi sakārto savas finanses un sāk ļaut sev sapņot, gribēt un DZĪVOT tā kā patiesi vēlas.

Es iestājos nevis par saspringtu naudas taupīšanu un visu prieku nogriešanu, bet gan par savu iekšējo resursu, spēju un talantu meklēšanu. Ticu, ka ikviens var nopelnīt tam, ko patiesi vēlas - dzīvi bez kredītiem, ceļojumus, lai pieredzētu pasauli, savas mājvietas iegādi, izglītību tālākai izuagsmei, labsajūtu ikdienā, vai arī iespēju palutināt sevi un sev mīļos.

Ikdienā esmu apmācību uzņēmuma Training Lab līdzīpašniece, vadītāja un ideju pārdevēja. Vadu treniņus par personīgajām finansēm, pārdošanu, komandas izaugsmes treniņus tumsā, kā arī treniņus par savu resursu (talantu) apzināšanu un likšanu lietā - individuāli un komandām. Tādēļ Tu iegūsi praktiskus risinājumus, kas strādā ikdienā, nevis tikai teorijā.

Mierpilnas
finanses

Sistēma, kā lietderīgi izmantot savus resursus šodien un uzkrātu nākotnes mērķiem.